O nas

Papier wszystko przyjmie. To zdanie świetnie opisuje projekty wnętrz, które ładnie wyglądają ale niekoniecznie są przygotowane do ich realizacji.

Pracownia Artektona powstała z pasji do tworzenia wnętrz, a nie samych projektów. Nasze podejście do projektowania zakłada korzystanie z konkretnych rozwiązań, które osadzone są w rzeczywistości, są tworzone z myślą o tym, w jaki sposób, z jakich materiałów, jakim kosztem wykonać poszczególne elementy. Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy przy realizacji wnętrz mamy możliwość doradzenia Państwu najlepszych rozwiązań w zakresie funkcjonalności przestrzeni oraz materiałów i wyposażenia.

Naturalnym krokiem było rozszerzenie oferty o kompleksową realizację inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie prac wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. W połączeniu z fachową koordynacją i nadzorem autorskim realizacja staje się prostym procesem, a nie dodatkowym ciężarem dla Inwestora. Współpraca z nami sprawia, że nowy dom czy apartament pozostaje powodem do uśmiechu a nie zmartwień.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj propozycję współpracy